Ekibe Katılma Süreci


Merhaba! Ekibimize katılmak için aklınızda olan soruların cevapları ve bazı bilmeniz gereken şeyler burada yazmaktadır.


1-
 
Öncelikle, başvuru yapacaksanız 16 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 

2- Başvuru yaptıktan sonra Discord sunucumuza katılmanız ve oradan bizlere başvuru yaptığınızı bildirmeniz gerekiyor. Başvurunuz incelendikten sonra kabul edilirse test edilecek ve testleri geçerseniz Discord sunucumuzda gerekli roller verilecek ve ekibe kabul edileceksiniz.
(geri-bildirimler adlı odaya başvuru yaptığınızı bildirebilirsiniz)


3- Ekibimizde aile ortamına çok önem vermekteyiz. Eğer ortamı bozacak bir davranışta bulunursanız, duruma göre fansub'tan çıkartılabilirsiniz. Ayrıca sunucumuzda ve ekip içinde sohbet ederken üslubunuzu takınmanız, saygılı bir şekilde konuşmanız çok önemlidir. Sunucumuzda bayan arkadaşlar olduğu kadar, yaşı küçük kardeşlerimiz de bulunmaktadır.

4- 
Ekibimize katıldıktan sonra, eğer çevirmen olarak katıldıysanız ilk seriniz sizlere verilecektir.
Genelde kolay ve başlangıç düzeyinde ya da yarım kalmış, güncel olmayan bir seri seçilir. Eğer tecrübeniz varsa durum değişebilir. (Not: Çevirmenlerin çok acil bir durumu söz konusu olmadıkça, çevirdikleri seriyi bitirmeleri mecburidir.)

5- Eğer ekibimize encoder veya uploader olarak katıldıysanız, size bir seri belirlenir ve sadece o seriyi encode/upload edersiniz. Eğer acil olarak encoder ya da uploader gerekirse, o serinin normal encoder'ı veya uploader'ı ortada yoksa, o seriden bir bölüm bir kerelik size verilebilir.

6- Ayrıca Animeler için editör alımı da yapmaya karar verdik. Editörler font ve düzenleme işlerini bilmelidir. Eğer tecrübeniz yoksa kurucumuz öğretecektir.

7- Herhangi bir durumdan dolayı acil bir işiniz çıkar, işinizi belli bir süreliğine yarım bırakmak durumunda kalırsanız, bunu anlayışla karşılarız. Tabii sorununuzun ne olduğunu da bizlerle paylaşmanızı bekleriz.Eğer üstte yazan maddeleri eksiksiz okuduysan, Discord sunucumuza da katıldıysan ve burası bana göre bir yer diyorsan alttaki başvuru formu linkine tıklayabilirsin!


Bana Tıkla!DUYURU!
Ekibe çevirmen alımımız durdurulmuştur. Eğer çevirmenlik için başvuru yaparsanız, dönüş yapmamız uzun sürebilir.